Контакти Зворотній
звязок
Пошта
Виберіть вашу мову:UAEN

ГАБЕН -
ваш надійний партнер

Наша мета - зробити життя краще, а природу навколо нас - чистіше.
Ми продаємо продукцію тільки найкращих світових виробників, чий досвід перевірений часом.
Ми вирощуємо екологічно чисту продукцію без використання сумнівних технологій, але завжди попереду у боротьби за якість та вдосконалість.

Наші
філіали

Фірма "Габен" на сільськогосподарському ринку України працює більше 15-ти років і сьогодні є одним із найбільших національних дистриб’юторів з комплексного забезпечення сільськогосподарських виробників засобами захисту рослин, мінеральними добривами, насінням та сільскогосподарською технікою різного призначення.

За цей час ми зарекомендували себе надійним, порядним, серйозним, творчим і діловим партнером, про що свідчить довіра споживачів і високий авторитет у своїй сфері діяльності.

У 20-ти областях України знаходяться наші регіональні представництва, де Вам запропонують найвигідніші умови співпраці.

map

Великий асортимент, комплексне сервісне обслуговування, згуртований колектив досвідчених високопрофесійних фахівців-однодумців, які зацікавлені у прогресивному зростанні фірми – це основні складові, що сприяють зміцненню наших лідируючих позицій на ринку агрохімічної продукції України.

Наша, постійно оновлювана, пропозиція задовільняє найвибагливішого покупця від агронома-початківця до фермера-професіонала.

Особливу увагу ми приділяємо вирішенню нагальних проблем господарів у досягненні значно вищих, стабільних і якісних врожаїв, вирощуваних ними сільськогосподарських культур, бо твердо знаємо та переконані, що це наша спільна благородна хліборобська справа.

Наша команда систематично вдосконалює свій професійний рівень, іде в ногу з новітніми вимогами сьогодення, бере участь у міжнародних, регіональних, спеціалізованих виставках і семінарах, презентаціях та тренінгах.

Ми постійно є на пульсі динамічного агробізнесу та впевнено дивимось у майбутнє, тому запрошуємо Вас, сільськогосподарських виробників, до взаємовигідної плідної співпраці вже сьогодні.

Ми пропонуємо сучасні препарати провідних виробників: BASF, Bayer AG, Dow Agro Science, Du Pont, Syngenta, Monsanto, LifeScience, NewFarm, Chemtura, Sammit Agro, FMC, реалізуємо високоякісне насіння технічних культур німецької селекції від Lembke та овочевих культур найпопулярніших сортів від Zaden B.V., ХЗЗР, мінеральні добрива та насіння є доступні за ціною і завжди є в наявності на складах регіональних представництв фірми.
Для великих с/г підприємств і фермерських господарств залежно від об’ємів замовлень існує гнучка система знижок, а для господарів приватного сектора агрохімікати, насіння, грунтові субстрати, садово-городній інвентар і супутні товари реалізуються через мережу торгово-консультаційних центрів “Зелений світ”.

Поряд із офіційною дистриб’юцією ми надаємо такі види послуг:

 

Ми готові у будь-який зручний для Вас час надати Вам консультацію і необхідну допомогу.
Звертайтесь і ми будемо Вам раді.
Разом ми сильні.

 

Бажаємо Вам успіхів, а разом з нами бачити завтрашній день ще кращим!

 

З повагою,
генеральний директор ТзОВ фірми «Габен»  І.М. Саміла

 

Новини "ГАБЕН"

Аграрні новини

21:00