UAEN

Наш партнер


Розкидач міндобрив AXIS 30.1 K

Технічні характеристики

Модель AXIS 30.1 K
Ємкість бункера (л/кг) 1200 л / 1200 кг
Робоча ширина розкидання (м) від 18 до 28 м з дисками S4
Максимальне завантаження бункера (кг) 3000 кг (із надставками)
Ширина відкриття для завантаження (см) 230
Управління дозуючими заслінками 2 гідроциліндри односторонньої дії
Довідник для визначення типу добрив база
Решітка бункера база
Частота обертання на ВВП (об/хв) 540
Власна вага (кг) 320

Комплектація

Розкидач AXIS 30.1 K обладнаний:

Розкидач AXIS унікальний тим, що має багато запатентованих рішень, які дозволяють йому набагато рівномірніше і якісніше вносити міндобрива по всій площі. Для рівномірного розподілу добрив не повинні порушуватись його структура і зернистість гранул. А точне дозування добрив дозволяє знизити затрати, що на сьогоднішній день особливо важливо:

  1. Унікальна система CDA® (Coaxial Distribution Adjustment) – особлива форма отвору через який міндобрива падають на розкидаючі диски, яка дозволяє рівномірно подавати добрива та змінювати точку їх падіння на розкидаючі лопатки для рівномірного розподілу по площі.
  2. Мішалка розміщена вертикально і обертається зі швидкістю всього 17 об/хв., що забезпечує безперебійну та дбайливу подачу міндобрив на розкидаючі диски без подрібнення.
  3. Завдяки спеціальним щіткам виключено ефект турбулентності та відбивання гранул від розкидаючих дисків під час роботи.
  4. Низька частота обертання розкидаючих дисків 900 об/хв.– низьке подрібнення гранул добрив і покращення рівномірності розкидання.
  5. Запатентована система зручного регулювання норми внесення та ширини розкидання.
  6. Разом з розкидачем AXIS поставляється спеціальний довідник, який дозволяє визначити тип міндобрив та правильно відрегулювати норму внесення.

Як опція, розкидачі на Україну можуть поставлятись із комп’ютером QUANTRON M, який дозволяє слідкувати за роботою розкидача. Тобто, за допомогою нього можна бачити з якою швидкістю рухається трактор, яка норма внесення добрив на гектар, скільки добрив залишилося в бункері, відключати привід лівого та правого дисків як разом так і окремо.