UAEN

Наш партнер Ziegler

Кукурузні жатки
Кукурудзяні жатки від компанії Ziegler поєднують в собі функціональність, легкість і міцність конструкції, легкість керування та налагоджень, а також забезпечують безперебійний процес збору врожаю при будь-яких умовах.

Перевагою кукурудзяної жатки Ziegler, якою можна пишатись, є наявність подрібнювача з можливістю його відключення, передбачений в редукторі механізм вільного ходу, автономна подача олії в робочі вузли жатки, спрощене технічне обслуговування і скорочений час налагодження. Конструктивні і технічні зміни забезпечують максимально довгий термін служби ріжучого сегмента.
Подрібнювачі розташовані більш горизонтально, тому гарантують добру якість подрібнення. Редуктор приводу подрібнювача обладнаний обгінною муфтою зчеплення, яка запобігає виходу з ладу приводу при перевантаженнях і гарантує надійність його роботи у будь-яких умовах збирання врожаю. Подрібнювач знаходиться в оптимальному положенні, при роботі повністю покриває подаючі вальці і гарантує дрібне подрібнення стеблів.

Всі ніппелі для змащування мають легкий доступ.
Подовжені подаючі вальці у порівнянні з іншими виробниками забезпечують більш щадне відділення качанів від стебел. Конструкція вальців гарантує їх поступове обертання і довгий термін служби. Довгі вальці створюють більш плоский кут нахилу до поверхні, при якому процес збору врожаю відбувається з мінімальними втратами. Подрібнювачі дозволяють якісно подрібнювати стебла кукурудзи вже з моменту потрапляння їх в русло жатки, залишаючи за собою рівномірну і коротку стерню. Зріз настільки добрий, що шкідники не знайдуть жодної соломинки для перезимівлі.

3000 об/хв.

Направляючі вальці мають вісім регульованих ножів, виготовлених зі спеціальної, зносостійкої сталї. Чітке і двостороннє регулювання пластин початкоділювачів запобігає втраті врожаю. Пластини початкоділювачів плавно регулюються з двох сторін оператором комбайна за допомогою циліндра подвійної дії Це економить час, а водій завжди може контролювати стан пластин в залежності від розміру стебел. Зносостійкі довгі ланцюги з лопатками для подачі качанів з автоматичним натяжним пристроєм забезпечують безперебійний збір врожаю.

Завдяки активним боковим шнекам прибирання полеглих стебел здійснюється набагато ефективніше, при цьому досягається висока продуктивність з мінімальними втратами качанів. Бічні шнеки за бажанням клієнта опціонально можна встановити справа, зліва або з обох сторін.

Фіксатори полегшують відкриття кожуха, що в свою чергу сприяє кращому доступу сервісних інженерів і безпечному технічному обслугованню. Легка конструкція машини забезпечує економію палива і підвищує швидкість збирання врожаю кукурудзи.

Завдяки рамці-адаптеру жатка за декілька хвилин може бути змонтована на комбайни Class, AGCO, John Deere, New Холланд, Case IH, Massey-Ferguson, "Ростсельмаш" та інших виробників. За бажанням клієнта жатку можна отримати в ЕОМ-кольорі відповідно до кольору найбільш поширених марок комбайнів.
Щоб уникнути пошкодження шин на кукурудзяної жатки встановлено посилений і підпружинений кожух, який нахиляє стерню до землі.
Додаткові пластини запобігають вириванню гумових вставок. Після численних тестів ми радимо використовувати металеві кожухи і наконечники, які зберігають свою функціональність багато років.
Гумові вставки запобігають випаданню качанів на нерівних поверхнях. При цьому втрати врожаю значно знижуються.


Шкала показує актуальний стан пластин і за рахунок зміни кута нахилу дозволяє оптимально налаштувати під кожен комбайн.

Додатково жатка може бути укомплектована набором ножів для збирання соняшника, один комплект на один ряд. Заміна сегментів можлива в змонтованому вигляді.