UAEN

Наш партнер


Дискові борони KUHN DISCOVER XL 60

Дискові борони KUHN DISCOVER призначені для лущення стерні, заробляння решток кукурудзи, соняшника в ґрунт, а також використовуються як основний обробіток ґрунту при мінімальних технологіях.

Технічні характеристики

Модель DISCOVER XL 60
Кількість дисків, шт 60
Діаметр дисків, см 660
Ширина захвату, м 7
Транспортна ширина захвату, м 3
Складання в транспортне положення Гідравлічно
Кількість підшипникових опор, шт 16
Вага, кг 8540
Необхідна потужність трактора, к.с. 300

Дискові борони DISCOVER можуть працювати на глибину від 5 до 17 см. На дискових боронах серії XS встановлені диски діаметром 610 мм, а на боронах серій XM та ХL встановлені диски діаметром 660 мм. Батареї дисків мають сферичні вирізні та суцільні диски встановлені через один. Це дає можливість краще подрібнювати та перемішувати рослинні рештки з ґрунтом. Також, за рахунок центральної несучої рами, яка має велику міцність та пружність, покращується видимість та доступ до робочих органів агрегату. На дискових боронах ХL та XM за допомогою гідроциліндрів робочу ширину захвату можна змінювати на ходу. Кожен диск борін має свій індивідуальний чистик, що дає можливість працювати агрегатом на важких ґрунтах.

чистик
Чистик

Дискові батареї кріплять на потужних упорних роликових підшипниках, які здатні сприймати великі навантаження в найважчих умовах роботи.

підшипник
Підшипник

Особливості дискових борін DISCOVER

  1. Суцільна жорстка потужна рама розміщена по середині – дозволяє покращити оглядовість та доступ до батарей дисків;
  2. В стандартну комплектацію входить лічильник гектарів.
  3. Кожен диск має свій індивідуальний чистик – що дозволяє проводити роботу агрегатом на важких ґрунтах;
  4. Висока якість обробітку ґрунту та робота без забивання на полях із підвищеною кількістю рослинних решток – за рахунок продуманої конструкції та вдалої розстановки робочих органів на рамі агрегату;
  5. Гідравлічне регулювання кута атаки та ширини захвату можливе навіть під час роботи – що дає можливість оптимально налаштувати агрегат під будь-які умови роботи;
  6. Регулювання глибини обробітку за допомогою гідравліки через прикочувальний коток – значно полегшує роботу тракториста та зменшує час на виконання регулювань, тим самим збільшуючи продуктивність.
  7. Вирівнювання поверхні поля – за рахунок сферичних дисків та прикочувальних котків;
  8. Висока продуктивність – за рахунок високої робочої швидкості.