UAEN

Наш партнер


Косарка-плющилка FC 303 RGC

Технічні характеристики

Модель FC 303 RGC
Робоча ширина, м 3
Кількість зрізувальних роторів, шт 8
Частота обертання ВВП, об/хв 1000
Швидкість обертання вальців плющилки, об/хв 850
Встановлення в транспортне положення гідравлічно
Валкоутворення валкоутворюючими бортами
Вага, кг 2450
Потужність трактора, к.с. 70

Причіпна косарка-плющилка FC 303 RGC призначена для скошування однорічних або багаторічних бобових та бобово-злакових трав з одночасним їх плющенням.

Наша косарка-плющилка має ширину захвату 3 метри, прогумовані плющильні вальці, центральну тягову штангу та редуктор Gyrodine.

Косарка-плющилка FC 303 RGC має 8 роторів для скошування маси, які зрізають масу шириною 3 метри. Ширину валка можна встановлювати від 1,5 до 2,1 метра. Необхідна потужність трактору від 100-та к.с.

Висота зрізу регулюється плавно від 26 до 100 мм. Завдяки паралелограмній навісці ріжучої балки точно копіюється рельєф поля.

Дана косарка-плющилка унікальна тим, що має центральне кріплення тягової балки, тобто вона може працювати човниковим способом, що значно економить час і підвищує її продуктивність.

Завдяки кріпленню до трактора через рухомий корпус редуктора GIDRODINE, косарка має відмінну маневреність. При цьому можна розвертатись на обмеженій площі і мати високу продуктивність.

Особливостями даного редуктора є не тільки рухома верхня частина, а й те, що при роботі всі його деталі змащуються за рахунок вбудованого масляного насоса. Масляний насос знаходиться у нижній частині редуктора в масляній ванні, він перекачує масло по каналу у валу на верх, де воно розбризкується на шестерні.