UAEN

Наш партнер


Косарка GMD 66 Select

Технічні характеристики

Модель GMD 66 Select
Робоча ширина, м 1,6-2,8
Кількість зрізувальних роторів, шт 4-7
Кількість ножів на роторі, шт 2
Частота обертання ВВП, об/хв 540
Встановлення в транспортне положення гідравлічно
Валкоутворення валкоутворюючими бортами
Вага, кг 366-530
Потужність трактора, к.с. 60-100

Косарка GMD 66 SELECT призначена для скошування однорічних або багаторічних трав. Це навісна, роторна косарка, яка навішується на задню навіску трактора. Вона має 6 роторів по 2 ножі на кожному для зрізання травостою. Робоча ширина захвату складає 2,4 метри. Ротори приводяться від ВВП, який обертається із частотою 540 обертів за хвилину. Шестерні, які передають крутний момент до роторів із ножами мають великий діаметр та виготовлені із високоякісної сталі. Це значно збільшує строк служби. Агрегатується із тракторами потужністю від 80 к.с.

Перевагою цієї косарки над іншими косарками є те, що привідні шестерні роторів мають великий діаметр, а відповідно в зачепленні знаходиться більше зубів. Це зменшує навантаження на зуби в зачепленні при передачі крутного моменту, що підвищує надійність при роботі, а також збільшує їх строк служби.

Ще однією перевагою є модульна конструкція деталей приводу ротора (вал, шестерня, підшипник, корпус), що дозволяє швидко і легко замінити даний комплект без використання спеціального інструменту.

Суттєвою перевагою даної косарки є те, що під час наїзду ротора на міцну перешкоду, яку він не зможе розбити (метал, камінь), ротор не пошкоджується, тому що на валу приводу ротора зроблена запобіжна проточка. При перевантаженні вал на місті проточки скрутиться, а ротор спаде у валок. Тоді потрібно буде замінити цей вал або весь модуль (в зборі).