UAEN

Наш партнер


Сівалка точного висіву Planter 3

Технічні характеристики

Модель Planter 3
Кількість рядків, шт 12
Міжряддя, см 45-70
Робоча ширина, м 6
Ємність насіннєвих баків, л 25
Трансмісія приводу Ланцюгова
Вага модуля, кг від 55
Необхідна потужність, к.с. від 80

Це вакуумна сівалка із анкерним сошником, яка спрямована на посів цукрового буряка, кукурудзи, соняшника та сої по класичній технології.

Сівалка укомплектована дисками для висіву соняшника та кукурудзи, комп’ютером KMS 412, який дозволяє відслідковувати висів насіння кожної секції, виставляти норму висіву на гектар для контролю кількості висіяного насіння (на 1 гектар), відслідковувати кількість засіяних гектарів. Також сівалку можна укомплектовувати системою висіву добрив при посіві.

Унікальністю даних сівалок є те, що вони не мають великої кількості вакуумних шлангів, які йдуть до кожного висівного апарату. На даних сівалках встановлено одну спільну вакуумну магістраль, яка створює однакове розрідження по всій ширині рами і процес присмоктування насіння на зовнішніх секціях не погіршується.

Особливості сівалки точного висіву Planter 3

  1. Можливість змінювати ширину міжряддя – дозволяє висівати всі просапні культури;
  2. Паралелограмна підвіска кожного висівного апарату – дає можливість висівати насіння на точно задану глибину копіюючи поверхню ґрунту;
  3. Дозувальний апарат встановлений на максимально низькій висоті від поверхні грунту – що забезпечує рівномірний висів насіння на однакову відстань.