UAEN

Наш партнер

Посівні комплекси Bourgault

Жодна інша технологічна операція не вимагає більшого уваги і не впливає у більшії ступені на врожай і його якість, ніж посів. При виборі посівного комплексу (системи) дуже важливо розглянути його характеристики і вибрати саме ті, які відповідають Вашим потребам. При виборі посівної системи необхідно оцінювати всі перераховані критерії, деякі з яких можуть мати особливий пріоритет безпосередньо для Ваших полів:

Компанія Bourgault пропонує широкий вибір посівних комплексів, що мають унікальні характеристики, і які, у той же час, вироблені за принципами надійності і простоти. Знаючи особливості своїх полів, особливості оброблюваної культури і, підібравши посівну систему Bourgault, яка відповідає Вашим критеріям, Ви отримаєте відмінний результат.

Почніть з вибору одного з пропонованих провідних посівних агрегатів.

Додайте системи MRB для внесення азотних добрив за один прохід при посіві без ризику порушення якості насіннєвого ложа.

Пневматичні бункери Bourgault пропонують широкий ряд розмірів і опцій, гарантуючи незрівнянну гнучкість в застосуванні і надійність.

Завершіть комплектацію свого агрегату вибором монітора / контролера для зручного контролю різних норм висіву і точного контролю робочих параметрів.