Контакти Зворотній
звязок
Пошта
Виберіть вашу мову:UAEN

 

Озимі ріпаки компанії "Лембке"

Зміна поколінь на шляху до найкращого результата

Прогрес у селекції

Після трьохрічних досліджень на ринку України з`явилось нове покоління гибридів селекції NPZ-LEMBKE: ВИСБИ, РОХАН та АБАКУС.
Ці нові гибриди ще більше адаптовані до складних кліматичних умов Ураїни, таких, як засухи та екстремальні зими.
Фундамент для успішного вирощування распу закладається ще восени. Гибриди ВИСБИ, РОХАН є найкращим вибором у випадку піздніх строків сівби, що підтвердили дослідження у посушливих умовах на протязі трьох років. Нові потужні гибриди АБАКУС та КСЕНОН призначені для ранніх строків сівби.
Всі запропоновані гибриди мають значно поліпшену зимостійкість.
Весною гибриди дуже рано відновлюють вегетацію и тим самим відмінно використовують ще існуючу зимову вологу. Добре формування листового апарату призводить до швидкого смикання рядів, що дозволяює краще контролювати бур`яни. Завдяки ранішньому цвітінню і дозріванню формування зерен відбувається при помірних температурах, тому маса 1000 насінин отримується високою.

Прогрес у технології

Комбінація ранішнього дозрівання і високого врожаю була підвтерджена у Западній Європі врожайністю до 60 ц/Га, а також практичними дослідами у Україні з 2008 по 2010 роки. В середньому рівень врожайності нових гібридів складає 115-120 %. З гибридами ВИСБИ, РОХАН, АБАКУС, КСЕНОН, ПАЛАЦ починається нова ера у вирощуванні ріпаку.

Новини "ГАБЕН"

Аграрні новини

Наші партнери